ایزو رایگان ISO رایگان

ایزو رایگان ISO رایگان

اکثر شرکتهای متقاضی گواهینامه ایزو گواهی نامه ISO بدنبال بهترین راهکار جهت رسیدن به اصل گواهینامه ایزو هستند. مرکز سپاهان آمادگی دارد تا برای کلیه شرکتهای خواستار گواهینامه ISO دوره های آموزشی توجیهی و تخصصی بصورت کاملأ رایگان حتی در محل متقاضی برگزار نماید.

جهت پیاده سازی واقعی فراگیری علم ایزو و یا دریافت مدارک ISO بصورت رایگان از سیاستهای سپاهان است. این سیاست گذاری در راستای رسالت مرکز برای انتشار علم و تجربه چند ساله خود بین متقاضیان گواهی نامه ISO ، شرکتها و سازمانهای  متقاضی پایه گذاری شده است.

بهترین فرصت جهت استفاده رایگان از خدمت رسانی سازمان مرکز سپاهان ایجاد شده است تا متقاضیان و محبان پیاده سازی در حوزه سیستم های مدیریتی از این خدمات رایگان در زمینه تم ISO نهایت استفاده را ببرند . خدمات ایزو ISO رایگان موجب می شود تا سازمانها و شرکتهای برای دریافت ایزو ، شرایط مالی سنگینی پرداخت نکنند و دغدغه ی مخارج سنگین آموزشی و مشاوره را نداشته باشند.

سپاهان بعنوان یگانه مجری خدمات رایگان ایزو با ذهنیت یک مرکز عام المنفعه کوشش بر این دارد که دانش ISO را در سطح صنایع مختلف اشاعه دهد. خیلی ازشرکتها تصورشان از آموزشی و پیاده سازی ISO چیزی دورتر از واقعیت است. سازمان سپاهان با دانش و سیاست قصد دارد که ترس  جهان صنعتی در هر حوزه ایی از غول ISO بریزد.

غول ISO ایزو برای شرکتهای مجموعه های یک تصور غیر واقعی است . ISO در سازمان باعث ایجاد  انظباط در کارها ، سرعت و دقت در و فزونی سطح کمی و کیفی محصولات و خدمات خواهد شد. ایزو یک کاربرد جهت سفت کردن پیچ و مهره های مراکز و شرکتها جهت افزایش راندمان کاری.

چه کسی از افزایش راندمان کاری خود خوشنود نمیشود. این افزایش راندمان و بهره وری بواسطه ابزارها و تکنیکهایی شدنی است. یکی از این ابزارها و تکنیکها ایزو است. بنابراین متقاضیان بدون هیچ گونه استرس از عدم کسب نهایی و یا حتی هزینه های جانبی آموزش از خدمات بدون پرداخت هزینه ایزو مرکز سپاهان جهت اخذ گواهی نامه ایزو استفاده نمایند.

البته خیلی کاربران با عناوین زیر در فضای گوگل بدنبال هدفهای خود هستند.

ISO رایگان گواهینامه ایزو رایگان

ISO رایگان ایزو رایگان

گواهینامه ISO رایگان گواهی نامه ایزو رایگان

مدرک ISO رایگان مدرک ایزو رایگان

ISO رایگان اخذ گواهینامه ایزو

ISO رایگان دریافت گواهینامه ایزو

گرفتن گواهی نامه ISO ایزو رایگان

نحوه دریافت گواهی نامه ایزو ISO رایگان

روش گرفتن گواهی نامه ISO ایزو رایگان

آموزش ایزو برای شرکتها رایگان

گواهی نامه ایزو گواهی نامه ISO رایگان از خدمات سازمان مرکزی سپاهان بواسطه آموزش ، مشاوره ، مستند سازی ، پیاده سازی رایگان انجام با خواهد شد . مرکز سپاهان همه ی خدمات آموزش ایزو در مکان متقاضی را بصورت کاملأ رایگان اجرا می شود . این مرکز با بیش از ده ها سال سابقه درخشان در حوزه طراحی ، مستندسازی ، آموزش ، مشاوره ، اجرای سیستم های مدیریتی پیاده سازی و در اکثر مجموعه و سازمانها با زمینه فعالیتهای مختلف آمادگی همکاری و ارائه خدمات رایگان به متقاضیان را دارد.

کافی است شرکت های علاقمند به دریافت گواهی نامه ISO با مرکز تماس گرفته و جهت استفاده از خدماتISO رایگان ، نسبت به رزرو مشاوره کارشناس از مرکز اقدام می نمایند . همچنین درخواست کنندگان دریافت گواهی نامه می توانند با مراجعه به سازمان سپاهان از این خدمات آموزشی کاملأ رایگان مرکز نهایت استفاده را ببرند . مشاوره های تخصصی و آموزشها در حوزه ISO بصورت کلی نبوده و کارشناسان ایزو متناسب با زمینه فعالیت شرکت متقاضی اقدام به آموزش می نمایند.

سازمان سپاهان اولین و بزرگترین  مرجع رسمی در حوزه مشاوره ، آموزش ، اقدامات اصلاحی ، مستند سازی ، ممیزی ، طراحی و بهبود سیستم های مدیریتی مطابق با الگوهای ISO و استانداردهای مربوطه در خدمت متقاضیان گرامی می باشد.

از خدمات دریافت ISO رایگان ما بهره مند شوید.