سایت اصلی ایزو ISO

سایت اصلی ایزو ISO

سایت اورجینال ایزو اکثرا توسط تقاضاکننده گواهینامه ایزو مورد تحقیق و پرس و جو می باشد. یعنی متقاضیان گواهینامه ایزو جهت دریافت گواهینامه ایزو در گوگل بدنبال سایت صادر کننده گواهی نامه ایزو اصلی هستند.

خیلی از شرکتهای کلاهبردار با استفاده از عنوان های مختلف و دهن پرکن و همچنین بواسطه طراحی سایتهای مختلف اقدام به تبلیغ می نمایند. این ادمها به گوگل پول می دهند تا نام سایت خودشان را در صفحه اول گوگل نشان دهد. به این تکنیک سنگ کپ گفته می شود.

مرکزی که یک شبه یک سایت می زند و خود را جاعلانه صادر کننده گواهینامه ایزو معرفی می کند به گوگل پول داده تا در صفحه نخست نمایش داده شود و با فعالیتهای مخفی خود اقدام به اغفال متقاضیان گواهینامه iso می نماید.

سایت ارجینال ISO ایزو سایت سازان استاندارد جهانی ایزو به نشانی WWW.ISO.ORG است. سایت iso به این آدرس دقیقا نه یک حرف کمتر و یا یک حرف زیاد اگر مراجعه فرمایند در قسمتی ملاحظه خواهید کرد که سازمان بین المللی IAF را جهت ثبت و صدور گواهینامه ایزو معرفی می کند.

نام IAF مخفف انجمن اعتبار دهندگان بین المللی است. نشانی سایت IAF مشخصا WWW.IAF.NU می باشد.

با مراجعه به سایت IAF میبینید که اکثر کشورها در IAF عضو هستند و همواره عضویت خود را حفظ می کنند. هر کشوری حداقل یک کاندیدا دارد. مرکز ملی تایید صلاحیت ایران بعنوان نماینده مرکز ملی استاندارد در IAF قابل مشاهده می باشد. دیگر کشورها نیز یک نهاد رسمی و قانونی و دولتی در IAF دارند. مثل انگلستان UKAS است. آلمان DAKKS است. سوئیس SAS است و ...... کافیست در قسمت اعضای سایت IAF نمایندگان هر کشور را ببینید.

پس از شناسایی کاندیدا هر کشور در IAF کافیست نام سایت معرفی شده را ملاحظه فرموده و وارد سایت نهاد رسمی هر کشور شوید. به این نمایندگان قانونی هر کشوری AB گفته می شود. نشانی هر سایت AB را از کسی نگیرید. چون ممکن است با بازی با حروف آن سایت بدون هویت به شما نشان دهند. لذا برای اعتماد از اینکه سایت اصلی AB را داشته باشید از لینک نشانی IAF استفاده نمایید.

هر AB خودش گواهینامه صادر نمی کنه و وظیفه ثبت و صدور گواهی نامه ایزو را به شرکتهای دارای صلاحیت واگذار می کند.

شرکتهای ذی صلاح ثبت و صدور گواهی نامه ISO را اصطلاحا CB می گویند. در هر AB چندتا CB فعالیت می کنند. فهرست CB های دارای جواز در هر AB حتما وجود دارد و به راحتی قابل دسترسی می باشد.

پس در نتیجه یک سایت مشخصی بنام سایت ایزو یا القاب مانند زیر وجود ندارد که متقاضیان در گوگل جستجو می کنند.

سایت- معتبر ایزو ISO-

سایت- ایزو معتبر- ISO

سایت -ثبت نام ایزو ISO-

سایت -معتبر و اصلی ایزو- ISO

سایت- اصلی ایزو -ISO

سایت- اصلی ایزو- ISO

سایت -دولتی ایزو -ISO

سایت -بین المللی ایزو  ISO-

سایت- ایزو بین المللی- ISO

سایت -دریافت ایزو -ISO

سایت -اخذ ایزو -ISO

سایت -صدور ایزو ISO-

سایت- جهت گرفتن ایزو -ISO

سایت- آموزش ایزو- ISO

سایت- بین المللی صدور ایزو-  ISO

سایت- استعلام ایزو ISO-

سایت -رجیستر ایزو  ISO-

سایتiso-  در ایران

سایت- ایزو -در تهران

سایت ISO- -در ایران   

سایت- ISO -در تهران

اگر دنبال گرفتن گواهی نامه ایزو هستید الزاما سایت ISO کفایت نمی کند که بطور ناخودآگاه وارد سایتهای تقلبی و افراد سودجو شوید. برای اطلاعات اخذ گواهینامه ایزو بدنبال شرکت و یا مرکز باشید که اول کلیه اطلاعات فنی و حقوقی را در اختیار شما قرار دهد و کلیه مراحل دریافت گواهی نامه ایزو و همچین اصالت گواهینامه را به شما ارائه کرده و سپس خودتان وقتی تمامی این اطلاعات را کسب نمودید آگاهانه تصمیم گیری کرد و اقدام نمایید.

سازمان مرکزی سپاهان با ده ها سال سابقه درخشان در جهت ارائه خدمات رایگان به عموم متقاضیان آمادگی دارد تا به عنوان یک سازمان عام المنفعه کلیه درخواست کنندگان گواهی نامه ایزو را راهنمایی نماید. همچنین از خدمات کاملا بدون هزینه دوره های آموزشی پیاده سازی سیستمهای مدیریتی که به صورت مفتی ارائه می گردد نهایت استفاده را ببرید.

سپاهان اولین و بزرگترین مرجع در حوزه ثبت و صادر کننده گواهینامه ایزو و سایر گواهینامه های ملی و بین المللی در ایران و بیرون از ایران در خدمت شماست.

 

سایت اصلی ایزو ISO صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید